Organizacja

PASIKONIK – jestem podróżnikiem i reżyserem filmów dokumentalnych, życiowym nomadą, niepoprawnym optymistą i kosmicznym wojownikiem Światła, działającym na rzecz rozwoju świadomości ludzkości i ochrony Matki Ziemi.
13 lat życia spędziłem w drodze. Przebyłem prawie 50 krajów świata, głównie autostopem. Uczestniczyłem w wielu indiańskich ceremoniach, rytuałach, zgłębiam wiedzę na temat medycyny naturalnej, bioenergoterapii, psychologii i uzdrawiania. Wiedza ta, przejawia się w ogromnej radości z życia, kreowaniu pięknej rzeczywistości, sprzyja lepszemu poznaniu siebie i swej własnej Mocy, którą w czasie tej wyprawy, poznacie na własnej duszy. Więcej na mój temat, na moim blogu:

PASIKONIZM czyli jak przebudzić w sobie życie
http://pasiko.blogspot.com/

W Meksyku mieszkałem przez półtora roku, wiele podróżowałem, zbierając materiały do mojego pełnometrażowego filmu dokumentalnego o Czasie, świadomości i Kalendarzu Majów.

„Inlakesh – Ja jestem innym Ty”.
(www.inlakesh.pl)

Jestem absolutnie rozkochany w Meksyku! Poznałem go wystarczająco dobrze, by wiedzieć, jak rozmawiać z lokalnymi, jak się poruszać w tej rzeczywistości, jak omijać niebezpieczeństwa, a gdzie jest super bezpiecznie, a gdzie bajecznie, a gdzie ostro jak papryczka chilli i kiedy ludzie są mili, a kiedy będą niemili. Mówię po hiszpańsku, mam całą rzeszę przyjaciół rozsianych po tym pięknym kraju, który naprawdę zachęcam odwiedzić!

Kuzyn – PAWEŁ SZYMCZAK (PACZA) :  z wykształcenia magister filozofii, z zamiłowania podróżnik, naturalny budowniczy, muzykant.
Wiele lat spędzonych w drodze, często poza strefą komfortu zbliżyły mnie do Matki ZIemi, do życia w zgodzie z naturą, z samym sobą i z innymi ludźmi. Zafascynowały mnie idee parmakultury, biokonstrukcje, ogrodnictwo, a przede wszystkim aspekt społeczny permanentnej kultury. Wspólnotowość, współpraca, samowystarczalność. Od dwóch lat owe idee kultywuję na ziemiach polskich, powoli realizując marzenie życia we wspólnocie. Meksyk oczarował mnie swoją różnorodnością, intensywnością i wszechobecną magią tzw. surrealizmem magicznym. Niesamowita przyroda, kolorowe ulice miast, niezwykle przyjaźni i otwarci ludzie. Zakochałem się w Meksyku od pierwszego spotkania 8 lat temu a Miłość ta wciąż trwa!!!