Organizacja

Pasikonizm, czyli jak przebudzić w sobie życie

PASIKONIK  –  jestem podróżnikiem i reżyserem filmów dokumentalnych, życiowym nomadą, niepoprawnym optymistą i kosmicznym wojownikiem Światła, działającym na rzecz rozwoju świadomości ludzkości i ochrony Matki Ziemi.

13 lat życia spędziłem w drodze. Przebyłem prawie 50 krajów świata, głównie autostopem. Uczestniczyłem w wielu indiańskich ceremoniach, rytuałach, zgłębiam wiedzę na temat medycyny naturalnej, bioenergoterapii, psychologii i uzdrawiania. 

Wiedza moja, przejawia się w ogromnej radości z życia, kreowaniu pięknej rzeczywistości, sprzyja lepszemu poznaniu siebie i swej własnej Mocy, którą w czasie tej wyprawy, poznacie na własnej duszy. Więcej na mój temat, na moim blogu „PASIKONIZM”:

W Meksyku mieszkałem przez  1,5 roku, wiele podróżowałem, zbierając materiały do mojego pełnometrażowego filmu dokumentalnego o czasie, świadomości i Kalendarzu Majów. „Inlakesh – Ja jestem innym Ty”.

Jestem absolutnie rozkochany w Meksyku! Poznałem go wystarczająco dobrze, by wiedzieć, jak rozmawiać z lokalnymi, jak się poruszać w tej rzeczywistości, jak omijać niebezpieczeństwa, a gdzie jest super bezpiecznie, a gdzie bajecznie, a gdzie ostro jak papryczka chilli i kiedy ludzie są mili, a kiedy będą niemili. Mówię po hiszpańsku, mam całą rzeszę przyjaciół rozsianych po tym pięknym kraju, który naprawdę zachęcam odwiedzić!