HUGO TLECUAUHTLI i CHARLOTTE ABRACADABRA

CHARLOTTE ABRACADABRA
HUGO TLECUAUHTLI

– praktykują i propagują przedhiszpańską kulturę meksykańską (Mexica) i inne rodzime kultury Ameryki. Dzielą się wiedzą, starożytnymi pieśniami medycyny i prowadzą ceremonie Temazcal (Szałasy Potów).
Hugo jest wojownikiem miłości pochodzenia tolteckiego.
Charlotte prowadzi koncerty mis tybetańskich, tatuuje wzory rytualne
(i inne) starożytną metodą handpoke, wykonuje uzdrawiające sesje indywidualne.
To będą nasi opiekunowie i Mistrzowie Ceremonii przez 5 dni z rzędu.

NAUIYOATECUTLI JUAN TAMATZIN

Nauiyoatecutli Juan Tamatzin


– Syn wodza Tolteków, z wieloma indiańskimi odznaczeniami, wtajemniczony do prowadzenia najważniejszych Ceremonii i rytuałów mistycznych. Od wielu lat podąża Czerwoną Ścieżką (Camino Rojo). Bardzo szanowany Mistrz w całym Meksyku.
Przygotuje dla nas rytuał ochronny.

TLALLI LYOLLO – (SERCE ZIEMI)

TLALLI LYOLLO – (SERCE ZIEMI)

– Grupa Mistrzów specjalizująca się w dostrajaniu ludzi do wewnętrznej harmonii, integracji pomiędzy Ziemią a Kosmosem, dobrobytem fizyczno-duchowym. I rozwojem w całym holistycznym znaczeniu. Zajmują się między innymi takimi specjalnościami jak: muzykoterapia, rekolekcje z roślinami, biomagnetyzm, zdrowe odżywianie, przeprogramowanie negatywnych kodów, masaże terapeutyczne, wsparcie przy porodach, Szałasy Potów, medytacja i wiele innych.
To z nimi odbędzie się druga Ceremonia Specjalna.

ANDRES

ANDRES

– Miejscowy przewodnik na terenach Calacmul. Doskonale znający historię i przyrodę swoich okolicznych ziem. To on, razem z kumplem, przedzierając się przez dżunglę z maczetami, odkryli pozostałości pewnego majańskiego miasteczka. Prawdopodobnie jako pierwsi po kilkuset latach wdrapali się na szczyty trzech małych piramid w sercu lasu. Kamienne miasto od stuleci jedzone przez dżunglę, nadal jest zapomniane i poza szlakami turystycznymi.
Razem z Andres i jego przyjaciółmi, dotrzemy tam.

MARTIN i LYARI

MARTIN i LYARI

– Strażnicy „Ogrodów Edenu” („El Jardin Eden”). Jest to nowe Centrum Ceremonialne Majów (Galaktycznych) położone dosłownie naprzeciwko starożytnego miasta Palenque – jednego z najważniejszych ośrodków kultury majańskiej. Jedno z najpotężniejszych miejsc, jakie znam.
Spędzimy tam trzy dni i noce, gospodarze Martin i Lyari pomogą nam we wszystkim, ale co najważniejsze, będą nas wspierać energetycznie bardzo silnie.

ONKA YOLOTL

ONKA YOLOTL

– najstarsza grupa Tancerzy Słońca w Meksyku (Danza Mexica), zamieszkująca Dom Wiedzy (Caipuili). Taniec Słońca polega na czterodniowym, bezustannym tańcu, bez jedzenia i wody w rytm potężnych bębnów. Jest to przedhiszpański rytuał, wykonywany od tysiącleci, a który powrócił do Meksyku dzięki Mistrzowi Tlakaelel – założyciela Domu Wiedzy, obecnie prowadzonego przez jego wnuka Marko Mazatl. ONKA YOLOTL zajmują się ponadto: przedkolumbijską grą w piłkę (Juego de Pelota), koncertami na gigantycznych bębnach (tambores gigantes), medycyną pieśni przedhiszpańskich, oczyszczaniem energetycznym, sesjami medytacji, Szałasami Potów (Temazcal), mistycznymi ceremoniami i rytuałami.
W Domu Wiedzy spędzimy wyjątkową noc.